578003-2026 - Auftragsänderung
Estland – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Jõhvi valla teede ja haljasalade hooldus 2022-2026
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jõhvi valla teede ja haljasalade hooldus 2022-2026
Beschreibung: Jõhvi valla teede ja tänavate, nendega piirnevate haljasalade ning teepäraldiste aastaringse korrashoiu ja hoolduse tagamine vastavalt kehtivatele normidele ja tehnilistele standarditele. Hange on jaotatud 8 osaks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 248547-0000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: OSA 7 Jõhvi linna põhjapiirkonna haljasalade niitmine ning heakorratööd
Beschreibung: Jõhvi linna ja Jõhvi valla Edise ning Linna külade haljasalade niitmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 248547-0007
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen