2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vispārīgā vienošanās par bīstamo atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu
Beschreibung: Vispārīgā vienošanās par bīstamo atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu
Interne Kennung: VNĪ 2026/4/4-4/AK-64
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bīstamo atkritumu savākšana un apsaimniekošana Rīgas reģionā un Vidzemē
Los: LOT-0002
Titel: Bīstamo atkritumu savākšana un apsaimniekošana Zemgales un Kurzemes reģionā
Los: LOT-0003
Titel: Bīstamo atkritumu savākšana un apsaimniekošana Latgales reģionā