578030-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie nadzoru inżynierskiego nad realizacją projektu wykonawczego branży srk oraz kompleksowych robót budowlanych na lk nr 623 i nr 628 na odcinku I+K podg. Fornale – Szczyrzyc i podg. Porąbka - podg. Stróża w ramach projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II"
BeschreibungCelem niniejszego zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją Zadania inwestycyjnego, w szczególności: a) Pełnienie funkcji Inżyniera zgodnie z Umową oraz Kontraktem Budowlanym; b) Zarządzanie rzeczowo-finansowe, w szczególności kompleksowa obsługa Kontraktu budowlanego w zakresie ich rozliczania, monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej; c) Zarządzanie techniczne, w tym wykonywanie obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego dla Kontraktu budowlanego; d) Zarządzanie Kontraktem budowlanym; e) Prowadzenie nadzoru środowiskowego (w zakresie kontroli oddziaływania procesu budowy m.in. na wody powierzchniowe i podziemne, hałas, powietrze, powierzchnię ziemi, gospodarkę odpadami, gospodarkę zielenią, kontroli etapu budowy pod kątem stosowania sprawnych maszyn i sprzętu oraz ich prawidłowej eksploatacji i konserwacji, użytkowania środków transportu i maszyn bez ich przeciążania i przeładowania, odprowadzania maszyn po zakończonej pracy oraz w przypadku awarii na wyznaczone miejsce postoju) oraz nadzoru przyrodniczego, zgodnie z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach, postanowieniami uzgadniającymi warunki realizacji przedsięwzięcia oraz innymi decyzjami administracyjnymi w tym zakresie. Zakres zamówienia obejmuje także następujące Prawa Opcji Terminowej– wydłużenie realizacji umowy do 12 miesięcy związane z realizacją robót budowalnych, opisane w Umowie. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ („OPZ”)
Interne Kennung9090/IRZU/03559/03488/26/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungCelem niniejszego zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją Zadania inwestycyjnego, w szczególności: a) Pełnienie funkcji Inżyniera zgodnie z Umową oraz Kontraktem Budowlanym; b) Zarządzanie rzeczowo-finansowe, w szczególności kompleksowa obsługa Kontraktu budowlanego w zakresie ich rozliczania, monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej; c) Zarządzanie techniczne, w tym wykonywanie obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego dla Kontraktu budowlanego; d) Zarządzanie Kontraktem budowlanym; e) Prowadzenie nadzoru środowiskowego (w zakresie kontroli oddziaływania procesu budowy m.in. na wody powierzchniowe i podziemne, hałas, powietrze, powierzchnię ziemi, gospodarkę odpadami, gospodarkę zielenią, kontroli etapu budowy pod kątem stosowania sprawnych maszyn i sprzętu oraz ich prawidłowej eksploatacji i konserwacji, użytkowania środków transportu i maszyn bez ich przeciążania i przeładowania, odprowadzania maszyn po zakończonej pracy oraz w przypadku awarii na wyznaczone miejsce postoju) oraz nadzoru przyrodniczego, zgodnie z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach, postanowieniami uzgadniającymi warunki realizacji przedsięwzięcia oraz innymi decyzjami administracyjnymi w tym zakresie.
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo Opcji Terminowej – wydłużenie realizacji niniejszej umowy o maksymalnie 12 miesięcy, związane z realizacją robót budowalnych.