See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy, dělené na 6 částí, v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: 11743/SFDI/310183/94/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39131000 Büroregale, 39113300 Sitzbänke, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39113100 Sessel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39151200 Werkbänke, 39151300 Modulmöbel, 39157000 Teile für Möbel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 6 Střední Morava a Moravskoslezsko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část část 6 Střední Morava a Moravskoslezsko v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“
Interne Kennung: část 6 Střední Morava a Moravskoslezsko
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke, 39121200 Tische, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39157000 Teile für Möbel, 39151300 Modulmöbel, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39113300 Sitzbänke, 39121100 Schreibtische, 39151200 Werkbänke, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39131000 Büroregale, 39136000 Kleiderbügel und -haken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle Návrhu smlouvy odst. 5.5 Jednající kupující si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, a ve spojení s ustanovením § 222 odst. 2 ZZVZ, změnu závazku ze Smlouvy umožňující navýšení jednotkových cen Zboží uvedených v Tabulce nabídkové ceny dle jednotlivých Částí Veřejné zakázky za dále uvedených podmínek. Prodávající je po uplynutí prvního roku plnění Smlouvy oprávněn, maximálně jedenkrát za kalendářní rok, zvýšit jednotkové ceny Zboží uvedené v Tabulce nabídkové ceny dle jednotlivých Částí Veřejné zakázky o výši průměrné roční míry inflace v předchozím roce zveřejněné Českým statistickým úřadem. Taková úprava jednotkových cen je podmíněna uzavřením dodatku ke Smlouvě a je účinná ode dne nabytí účinnosti daného dodatku.
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 1 Praha a Střední Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část 1 Praha a Střední Čechy v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: Část 1 Praha a Střední Čechy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale, 39122100 Vorratsschränke, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39157000 Teile für Möbel, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39113300 Sitzbänke, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39151300 Modulmöbel, 39151200 Werkbänke, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 2 Jihozápad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část 2 Jihozápad v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: Část 2 Jihozápad
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 3 Severozápad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část 3 Severozápad v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: Část 3 Severozápad
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 4 Severovýchod
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část 4 Severovýchod v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: Část 4 Severovýchod
Los: LOT-0005
Titel: Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2025 - 2029: část 5 Jihovýchod
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy pro část 5 Jihovýchod v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“.
Interne Kennung: část 5 Jihovýchod