578062-2026 - Wettbewerb
Polen – Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr – Obsługa bocznic kolejowych w TAURON Wytwarzanie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa bocznic kolejowych w TAURON Wytwarzanie S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest obsługa bocznic kolejowych w TAURON Wytwarzanie S.A. z podziałem na pięć części. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, w tym poszczególnych części Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungPZP/TW/05082/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno
BeschreibungSzczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne KennungCzęść I: PZP/TW/05082/2026
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Nowe Jaworzno
Interne KennungCzęść II: PZP/TW/05082/2026
LosLOT-0003
TitelCzęść III: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
Interne KennungCzęść III: PZP/TW/05082/2026
LosLOT-0004
TitelCzęść IV: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie
Interne KennungCzęść IV: PZP/TW/05082/2026
LosLOT-0005
TitelCzęść V: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini
Interne KennungCzęść V: PZP/TW/05082/2026