2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oriënterende en voorbereidende opleidingen: VCA-B
Beschreibung: Beroepsgerichte vooropleidingen: VCA-B
Interne Kennung: 2026_50261
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_50261 - 1
Beschreibung: Opleiding VCA-B en VCA-B diploma
Interne Kennung: VCA-ANT
Los: LOT-0002
Titel: 2026_50261 - 2
Interne Kennung: VCA-WVL