578088-2026 - Ergebnis
Polen – Hardware für Zentralrechner – Zakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o.
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup serwerów i rozbudowa systemu backupu dla potrzeb Projektu SCADA w Enea Operator sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część, na kilka albo na wszystkie części zamówienia). Część 1: Rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator Część 2: Dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym 1.2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 1.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Złożona oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia w danej części. 1.4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców. 1.5. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Alternatywy zawarte w treści oferty spowodują jej odrzucenie. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert. 1.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.7. 3.7. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung425804-2026
Interne KennungP/1400/21127310/00002440/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211200 Hardware für Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu backupowego w Enea Operator 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Interne KennungP/1400/21127310/00002440/2026 - część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów w raz z oprogramowanie wirtualizacyjnym 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Interne KennungP/1400/21127310/00002440/2026 - część 2