578095-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Zvýšení kybernetické bezpečnosti Úřadu MČ Praha 10 – I. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kybernetické bezpečnosti Úřadu MČ Praha 10 – I. etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka software, hardware a souvisejících služeb za účelem zvýšení kybernetické bezpečnosti aktiv Úřadu MČ Praha 10, tedy jeho informačních systémů včetně informací v nich spravovaných. Součástí předmětu zakázky je zpracování dokumentace skutečného provedení. Blíže viz ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48820000 Server, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 72261000 Software-Unterstützung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZvýšení kybernetické bezpečnosti Úřadu MČ Praha 10 – I. etapa