578104-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Běžná údržba komunikační zeleně liniové vegetace pro část 15
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBěžná údržba komunikační zeleně liniové vegetace pro část 15
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je běžná údržba komunikační zeleně. Předmětem veřejné zakázky je provádění seče komunikační zeleně, resp. liniové vegetace (trávy a keřů), výsběr odpadků a řez keřů, a to zejména podél silnic I. a II. třídy, na celém území hl. m. Prahy. Vymezení území hl. m. Prahy je vyznačeno v mapce, která tvoří Přílohu č. 13 ZD. Přehled výměry tvoří Přílohu č. 14 ZD. Předmět této veřejné zakázky je vymezen formou seznamu zadavatelem požadovaných prací a služeb. Součástí Příloh č. 15 ZD je mj. Ceník, resp. Model pro výpočet nabídkové ceny (dále jen „Model“). V Modelu jsou podrobně specifikovány jednotlivé konkrétní práce a služby, jejichž realizaci zadavatel předpokládá během jednoho kalendářního roku, a to včetně předpokládaných četností/množství provádění těchto prací a služeb. V závislosti na klimatických či jiných objektivních podmínkách je zadavatel oprávněn některé práce a služby požadovat i častěji nebo naopak méně často, resp. ve větším nebo naopak menším množství. Práce na údržbě zeleně budou prováděny dle všeobecného DIRu, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 25 odst. 6 písm. c) bod 3 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů - provádění stavebních prací a na základě OOP stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci Brněnská a OOP - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci jižní Spojka, 5. Května, Spořilovská, Vydaných SSÚ. Plnění dílčích zakázek bude probíhat za pomoci aplikace CDSw-zeleň, ve které je veden Pasport zeleně ve správě zadavatele. Zadavatel prostřednictvím této aplikace zejména: a) stanoví závazný Plán údržby zeleně pro příslušný kalendářní rok (vč. požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), b) zasílá požadavky na provedení dalších činností (s vymezením druhu, četnosti, místa a času - požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), příp. upraví či blíže specifikuje požadavky dle Plánu údržby zeleně. Veškeré plnění této veřejné zakázky (tj. především zadávání veškerých činností, výkaznictví a fakturace) bude tedy probíhat pomocí aplikace CDSw-zeleň, přičemž vybraný dodavatel bude povinen si zakoupit příslušnou licenci, pokud ji již nemá k dispozici. Cena licence na celou dobu trvání smluvního vztahu nepřesáhne 20.000 Kč. Zadavatel poskytne vybranému dodavateli zaškolení pro práci s tímto informačním systémem. Zakoupení licence je podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem (viz též čl. 23. ZD).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona Vyhrazená změna závazku ve smyslu § 100 odst. 2 zákona Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.