578128-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren – Medicamente antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunmodulatoare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicamente antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunmodulatoare
Beschreibung: Medicamente pentru antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare -Acord cadru pentru o perioada de 24 luni cu un singur operator economic - orice Operator economic interesat in a depune oferta poate adresa Autoritatii contractante solicitari de clarificari pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aciclovirum Comprimate 200 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 400 comprimate - Cantitate maxima 800 comprimate
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Acid ascorbic Comprimate 1000mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 17500 comprimate - Cantitate maxima 35000 comprimate
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Acid ascorbic Fio100mg/ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4000 Fio - Cantitate maxima 8000 Fio
Los: LOT-0004
Titel: Acid ascorbic Fi 75mg/5ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 10000 Fiola - Cantitate maxima 20000 Fiola
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Acid Folic Comprimate 1 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1750 comprimate - Cantitate maxima 3500 comprimate
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Albendazolum Comprimate 200 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 50 comprimate - Cantitate maxima 100 comprimate
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Amoxicilina +Acid Clavulanic Comprimate 1000 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 3000 comprimate - Cantitate maxima 6000 comprimate
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Amoxicilinum+ acid clavulanic Flacon 1000+200mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1500 comprimate - Cantitate maxima 3000 comprimate
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Amoxicillinum Cps 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2000 cps - Cantitate maxima 4000 cps
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Ampicilin + Sulbactam Flacon pulbere sol. Inj 1,5 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1000 flacon - Cantitate maxima 2000 flacon
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Ampicilina Flacon pulbere sol.inj.1 g
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1500 flacon - Cantitate maxima 3000 flascon
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Ampicilina Flacon pulbere sol. Inj. 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1500 flacon - Cantitate maxima 3000 flacon
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Ampicillinum Cps 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 750 capsule - Cantitate maxima 1500 capsule
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Apa Oxigenata 3% Fl 3% 200ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 comprimate - Cantitate maxima 1000 comprimate
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Azithromycinum Comprimate 500 mg
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Azitromicina fl 500mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 50 flacon - Cantitate maxima 100 flacon
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Benfotiam +Piridox Drajeuri100/100mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 20000 drajeuri - Cantitate maxima 40000 drajeuri
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Benfotiam +Piridoxin Fio 100+50mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2500 Fiola - Cantitate maxima 5000 Fiola
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Benfotiamin + Piridoxin+ cianocobalamin Capsule 40mg+90mg+250ug
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 25000 capsule - Cantitate maxima 50000 capsule
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Benfotiaminum Comprimate 300mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1250 comprimate - Cantitate maxima 2500 comprimate
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Benzilpenicilin Flacon pulbere sol. Inj 1.000.000 ui
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 Flacon- Cantitate maxima 1000 Flacon
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Benzilpenicilin Flacon pulbere sol. Inj.400.000 ui
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 150 Flacon - Cantitate maxima 300 Flacon
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Betamethasona +Cloramfenicol Flac 0,2g+0,5g/100ml
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Calcii lactas Comprimate
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2500 comprimate - Cantitate maxima 5000 comprimate
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Ceftazidima Flacon 1 g Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1000 Flacon - Cantitate maxima 2000 Flacon
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Ceftriaxon Flacon pulbere sol. Inj.1 g Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4500 comprimate - Cantitate maxima 9000 comprimate
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Cefuroxim flacon pulbere sol. Inj. 750 mg Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1500 Flacon - Cantitate maxima 3000 Flacon
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Cefuroxinum Cps 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 capsule - Cantitate maxima 1000 capsule
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Chlorquinaldolum Drj 100 mg Drajeu
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 Drajeu - Cantitate maxima 600 Drajeu
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Ciprofloxacina saci 100MG/10ML Solutie perfuzabile
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 100 saci - Cantitate maxima 200 saci
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Ciprofloxacinum Cpr 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2750 comprimate - Cantitate maxima 5500 comprimate
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Claritromicina SR Comprimate 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1000 comprimate - Cantitate maxima 2000 comprimate
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Cloranfenicol +Fluocinolon +Lidocaina Flac 10 ml Picaturi auriculare solutie
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 100 Flacon - Cantitate maxima 200 Flacon
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Clorura de benzalconiu/Digluconat de clorhexidina(Dermobacter) flac 5+2mg/ml (300ml) Solutie cutanata
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Clotrimazolum Tub 35 gr.Crema omogena
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 75 Tub - Cantitate maxima 150 Tub
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Clotrimazolum Compr Vaginal 100mg Compr. Vaginale
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Colecalciferolum Comprimate 1000 ui
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 10000 comprimate - Cantitate maxima 20000 comprimate
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Combinaţii Fluocinolon +sulfat de neomicina Tub 0,025+0,05g/18 g Ungunet 18g
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Combinaţii Neuromultivit Tb film
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4000 comprimate - Cantitate maxima 8000 comprimate
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Complex de hidroxid de fier + acid folic Comprimate 100/0,35mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 5000 comprimate - Cantitate maxima 10000 comprimate
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Complex de hirdoxid de fier (III) sucroza Fi 20 mg/ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 600 Fiola - Cantitate maxima 1200 Fiola
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Crema cu Vitamina A E C Crema
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 100 Crema - Cantitate maxima 200 Crema
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Cyanocobalaminum B12 Fi 50 mcg Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 3250 Fiola - Cantitate maxima 6500 Fiola
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Decasept Comprimate
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 15000 comprimate - Cantitate maxima 30000 comprimate
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Doxiciclinum Cps 100 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 400 capsule - Cantitate maxima 800 capsule
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Fluconazol fl 2mg/ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 75 flacon - Cantitate maxim 150 flacon
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Fluconazolum Comprimate 150 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 comprimate - Cantitate maxima 600 comprimate
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Gentamicina Fi 40 mg/ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 Fiola - Cantitate maxima 1000 Fiola
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Gentamicinum Fi 80 mg/2 ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1250 Fiola - Cantitate maxima 2500 Fiola
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Glicerina Boraxata Flac 10% Soluție glicerinată
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 125 Flacon- Cantitate maxima 250 Flacon
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Hidrocortison +Tetraciclina +Benzocaina Tub 8,9+20+8,3mg Ungunet
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 75 unguent - Cantitate maxima 150 unguent
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Hidrocortison +Tetraciclina 20mg+Benzocaina 8.3mg Sup 20+10+8,3mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 450 supozitoare - Cantitate maxima 900 supozitoare
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Inosinum Comprimate 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 100 comprimate - Cantitate maxima 200 comprimate
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Inosinum sirop Flacon 50 mg/ml Suspensie orala
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Levofloxacinum Cpr 500mg
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Levofloxacinum Solutie injectabila/perfuzabila 5mg/ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 250 Solutie injectabila - Cantitate maxima 500 Solutie injectabila
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Magnezii Orotas Comprimate 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 30000 comprimate - Cantitate maxima 60000 comprimate
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Magneziu+Vit B6 Comprimate
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 20000 comprimate - Cantitate maxima 40000 comprimate
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Meropenem Flacon1000mg pulb.sol.inj/perf
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Metronidazolum Comprimate 250 mg
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Moxifloxacinum comprimate 400mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 75 comprimate - Cantitate maxima 150 comprimate
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Moxifloxacinum Flacon 400mg/250ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 200 flacon- Cantitate maxima 400 flacon
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Nistatinum Comprimate 500.000 ui
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 150 comprimate - Cantitate maxima 300 comprimate
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Norfloxacinum Cps 400 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2250 comprimate - Cantitate maxima 4500 comprimate
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Oxacilina Flacon 1g Solutie injectabila/perfuzabila
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Oxacilina Cps 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 400 cps - Cantitate maxima 800 cps
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Oxacilina Flacon 500 mg Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 150 flacon - Cantitate maxima 300 flacon
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Oxitetraciclina clorhidrat + hidrocortison spray Flacon 0,255+0,085
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 125 Flacon - Cantitate maxima 250 Flacon
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Betadine Unguent 100mg/g
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 175 unguent - Cantitate maxima 350 unguent
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Pyridoxinum B6 Fi 250 mg/ 5 ml Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 15000 fi - Cantitate maxima 30000 fi
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Rifaximinum alfa Cpr 400mg
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Betadine solutie cutanata Flac 10% 1000ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 75 flacon - Cantitate maxima 150 flacon
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Betadine solutie cutanata Flac 10% 30ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 225 flacon - Cantitate maxima 450 flacon
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Sol Rivanol Fl 1‰ 200ml Solutie
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 solutie - Cantitate maxima 600 solutie
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Sol. Albastru de Metilen Flac1% Solutie orala uz extern
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 50 Flac - Cantitate maxima 100 Flac
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Solutie contra aftelor bucale Flac10 ml Solutie orala uz extern
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 20 Flacon - Cantitate maxima 40 Flacon
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Sulfamethoxazol + trimethoprinum Flacon25 mg/ 25 mg Suspensie orala
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 25 Flacon - Cantitate maxima 50 Flacon
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Sulfametoxazol + Trimetoprin Comprimate 400/80 mg
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Teicoplaninum Flacon 400mg Solutie injectabila/perfuzabila
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 60 Flacon - Cantitate maxima 120 Flacon
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Tetraciclina Tub 12 g Unguent
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 25 Tub - Cantitate maxima 50 Tub
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Thiaminum B1Fi100 mg / 2 ml Solutie injectabila/perfuzabila
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Tobramicina +Dexamethasona Tub 3 mg+1 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 40 comprimate - Cantitate maxima 80 comprimate.
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Tobramicina +Dexamethasona Flac 3 mg+1 mg/5 ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 200 comprimate - Cantitate maxima 400 comprimate.
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Tocoferol (Vitamina E) Capsule 100mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4250 comprimate - Cantitate maxima 8500 comprimate.
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Ung. Oft. Kanamicina Tub 6 g
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Ung. Oft. Kanamicina+Hydrocortizon Tub 6 g
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Uractiv kids fl solutie orala
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 25 comprimate - Cantitate maxima 50 comprimate.
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Vaccin Tetanic Adsorbit Fio
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 850 comprimate - Cantitate maxima 1 700 comprimate.
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Vancomycinum Flacon 500mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 250 comprimate - Cantitate maxima 500 comprimate.
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Vancomycinum Flacon 1g
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 400 comprimate - Cantitate maxima 800 comprimate.
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Zinc bacitracina +Neomicina Cut 25000ui+50000ui pulbere cutanata 10 g
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 100 cut - Cantitate maxima 200 cut.
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Zinc bacitracina +Neomicina Tub 25000+5000ui
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 175 tub - Cantitate maxima 350 tub.
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Colistina flacon 1000000
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Combinatii neuromultivit fio
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 fiole - Cantitate maxima 1 000 fiole
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Acid ascorbic flacon
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 25 flacon - Cantitate maxima 50 flacon
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Betadine ovule ovule vaginale 200 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 50 ovule - Cantitate maxima 100 ovule
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Netilmicinum picaturi Oft. 3 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 40 fl - Cantitate maxima 80 fl
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Ferri carboxymaltosum flacon 10 ml 50 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 250 flacon - Cantitate maxima 500 flacon
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Urinorm Capsule
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 3 500 capsule - Cantitate maxima 7 000 capsule.
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Fer (III)50 mg sub forma de complex hidroxid de fier (III) picaturi orale 50 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 15 fl - Cantitate maxima 30 fl.
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Aceclofenacum Comprimate 100mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 350 comprimate - Cantitate maxima 700 comprimate.
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Acid acetilsalicilic Tamponata Compr. 500 mg
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Clorzoxazona Compr. 250 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 12500 comprimate - Cantitate maxima 25000 comprimate.
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Dexametazona Comprimate 20mg
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Dexametazona Comprimate 4mg
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Dexametazona Comprimate 0,5mg
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Dexketoprofenum Compr. 25mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1 500 comprimate - Cantitate maxima 3 000 comprimate.
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Dexketoprofenum Fio 50mg/2ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 175 fiola - Cantitate maxima 350 fiola
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Diclofenac Comprimate 50 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1 000 comprimate - Cantitate maxima 2 000 comprimate.
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Diclofenac Cpr 100 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2 000 comprimate - Cantitate maxima 4 000 comprimate.
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Diclofenac Cpr 75mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 600 comprimate - Cantitate maxima 1 200 comprimate.
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Diclofenac Fi 75mg/3ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2 500 fiola - Cantitate maxima 5 000 fiola
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Hydrocortisonum Hemisuccinat Fi 19,6mg/5ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4 000 fiole - Cantitate maxima 8 000 fiole.
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Ibuprofen Sup 125 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 250 sup - Cantitate maxima 500 sup.
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Ibuprofenum Compr. 400 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 6 000 comprimate - Cantitate maxima 12 000 comprimate.
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Ibuprofenum Flac. 100 mg/5 ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 250 fl- Cantitate maxima 500 fl.
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Meloxicam Compr. 15 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 500 comprimate - Cantitate maxima 1 000 comprimate.
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Metamizol Na + Pitofenona +Fenpipramida Fi
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4000 fiola - Cantitate maxima 8000 fiola
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Metamizolum Natrium Sup. 300 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 400 supozitoare - Cantitate maxima 800 supozitoare
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Metamizolum Natrium Compr. 500 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 9 000 comprimate - Cantitate maxima 18 000 comprimate
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Methilprednisolon Flac. 125 mg/ i.m.i.v.
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 750 flacon - Cantitate maxima 1 500 flacon
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Methylprednisolonum Flac. 500mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 flacon - Cantitate maxima 600 flacon
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Methylprednisolonum Comprimate 16mg
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Methylprednisolonum Comprimate 32mg
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Nidoflor Tub 15 g
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 150 tub - Cantitate maxima 300 tub
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Paracetamolum Sup 125 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 supozitoare - Cantitate maxima 600 supozitoare
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Paracetamolum Flac. 120mg/5ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 flacon- Cantitate maxima 600 flacon
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Prednisonum Compr. 5 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 300 comprimate - Cantitate maxima 600 comprimate.
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Sulfadiazina de argint 0.01 Tub
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Tolperisonum Compr. 150 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 15 000 comprimate - Cantitate maxima 30 000 comprimate.
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Tramadol + Paracetamol Comprimate 37.5/325
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Naproxenul sodic Comprimate 550mg
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Naproxenul sodic Comprimate 275mg
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Baclofenum Cpr 10mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1 750 comprimate - Cantitate maxima 3 500 comprimate.
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Baclofenum Cpr 25mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1250 comprimate - Cantitate maxima 2500 comprimate.
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Clorhidrat de nefopan sol inj 20mg/2ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 50 sol. injectabila - Cantitate maxima 100 sol. injectabila
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Diclofenac sodic supozitoare 100mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 200 supozitoare - Cantitate maxima 400 supozitoare
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Etoricoxibum Cpr 90mg
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Hidrocortizon sol inj. 100mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 7 500 sol.inj. - Cantitate maxima 15 000 sol.inj.
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Fosfomicină plic 3 g solutie orala
Beschreibung: La acord cadru cantitate minimă cantitate minimă 60 plicuri - 120 plicuri.
Interne Kennung: 140