2. Verfahren
Verfahren
Titel: Papier
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van papier voor de locaties van opdrachtgever zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is het afsluiten van een overeenkomst met één leverancier voor de levering van wit papier in de formaten A4 en A3. De opdracht bestaat uit de levering van de vier varianten (kwaliteit, gewicht en formaat) papier zoals genoemd in het prijzenblad, aan alle locaties van opdrachtgever. De individuele locaties bepalen zelf welke van de vier varianten zij afnemen. In de aanbestedingsleidraad is tabel opgenomen met een afname over één jaar. Aan de in de aanbestedingsleidraad opgenomen aantallen zijn geen rechten te ontlenen. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 80.000 per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 550.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1