578151-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov, aktualizace projektové dokumentace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov, aktualizace projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (ve vybraných částech změna stavby před dokončením) a projektové dokumentace pro provádění stavby (včetně výkonu inženýrské činnosti), jejímž předmětem je: A) Aktualizace projektové dokumentace na stavbu „Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov“ zpracované společností VALBEK spol. s r.o., se sídlem Vaňurova 505/17, 460 02 Liberec 3, 130 00, IČ: 482 66 230 (dále jen „Původní projektová dokumentace“), a to v rozsahu II. etapy stavby v úseku Záluží (přejezd Zdravotní středisko) – Most, Chomutovská ve stupni projektová dokumentace pro provádění stavby. B) Projektování tramvajové trati v úseku km 101,775 - 102 (zejména SO tramvajová trať, odvodnění tramvajové trati, trolejové vedení, kabely, optická síť). C) Výkon dalších činností, které jsou specifikovány v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: 17
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednací řízení bez uveřejnění podle § 63 zákona odst. 1 písm. a) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (ve vybraných částech změna stavby před dokončením) a projektová dokumentace pro provádění stavby (včetně výkonu inženýrské činnosti), jejímž předmětem je: A) Aktualizace projektové dokumentace na stavbu „Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov“ zpracované společností VALBEK spol. s r.o., se sídlem Vaňurova 505/17, 460 02 Liberec 3, 130 00, IČ: 482 66 230 (dále jen „Původní projektová dokumentace“), a to v rozsahu II. etapy stavby v úseku Záluží (přejezd Zdravotní středisko) – Most, Chomutovská ve stupni projektová dokumentace pro provádění stavby. B) Projektování tramvajové trati v úseku km 101,775 - 102 (zejména SO tramvajová trať, odvodnění tramvajové trati, trolejové vedení, kabely, optická síť). C) Výkon dalších činností, které jsou specifikovány v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.