2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy testów do badania markerów zakażenia wraz z dzierżawą aparatury
Beschreibung: Dostawy testów do badania markerów wirusologicznych przenoszonych przez krew oraz kiły tj. testy wirusologiczne: HBsAg z testami potwierdzenia, anty- HCV, HIV Ag/Ab oraz testy kiłowe w kierunku wykrycia przeciwciał przeciwko Treponema pallidum (anty-TP) i materiały zużywalne, kalibracyjne, kontrolne dla 160 000 donacji wraz z dzierżawą aparatury niezbędnej do automatycznego wykonywania badań metodą chemiluminescencji u dawców krwi
Interne Kennung: ZP/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy testów do badania markerów zakażenia z dzierżawą aparatury
Beschreibung: Dostawy testów do badania markerów wirusologicznych przenoszonych przez krew oraz kiły tj. testy wirusologiczne: HBsAg z testami potwierdzenia, anty- HCV, HIV Ag/Ab oraz testy kiłowe w kierunku wykrycia przeciwciał przeciwko Treponema pallidum (anty-TP) i materiały zużywalne, kalibracyjne, kontrolne dla 160 000 donacji wraz z dzierżawą aparatury niezbędnej do automatycznego wykonywania badań metodą chemiluminescencji u dawców krwi.