2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa napędów zwrotnic najazdowych z systemem sterowania i ogrzewania
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) dostawa 8 sztuk nowych napędów zwrotnic najazdowych z systemem sterowania zawierających układ zabezpieczeń torowych i ogrzewanie (zamówienie podstawowe - gwarantowane) oraz 2) dostawa 1 sztuki nowego napędu zwrotnicy pracującego w tandemie wraz z systemem sterowania zawierającym układ zabezpieczeń torowych (zamówienie podstawowe - gwarantowane) oraz 3) 10 montaży i uruchomień napędów zwrotnicowych wraz ze sterowaniem - gwarantowane). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 11 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca jest zobowiązany złożyć ofertę na całość przedmiotu zamówienia, pod rygorem odrzucenia oferty.
Interne Kennung: WZ-091-53/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp., obejmujące: 1) dostawę 10 sztuk nowych napędów zwrotnic najazdowych z systemem sterowania zawierających układ zabezpieczeń torowych i ogrzewanie (zamówienie opcjonalne) oraz 2) dostawę 1 sztuki nowego napędu zwrotnicy pracującego w tandemie wraz z systemem sterowania zawierającym układ zabezpieczeń torowych (zamówienie opcjonalne) oraz 3) 12 montaży i uruchomień napędów zwrotnicowych wraz ze sterowaniem (zamówienie opcjonalne), na warunkach przewidzianych w §1 ust. 14 – 16 umowy (projekt umowy stanowi załącznik nr 9 do SWZ).