See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dnevno i periodično čišćenje i pranje poslovnog objekta i svakodnevno punjenje higijenskih sustava
Beschreibung: Predmet javne nabave je dnevno i periodično čišćenje i pranje poslovnog objekta i svakodnevnog punjenja higijenskih sustava na adresi Paljetkova 18, Zagreb koje uključuje: - urede, uredske prostore, dvorane za sastanke, prostor oko caffe bara i sl. - održavanje i pranje svih vrsta podova - čišćenje i pranje svih prostora pomoćnog objekta (energetski blok) - čišćenje terasa, balkona i vanjskih površina uz samu zgradu uključujući terasu restorana i caffe bara - prikupljanje sitnih otpalih grana i lišća i otpada na svim otvorenim površinama oko objekta - temeljito čišćenje tekstilnih podnih površina – tepiha, tapisona i sl. - detaljno čišćenje i pranje staklenih površina, prozora i okvira iznad 3 metra - pranje zavjesa, venecijanera i sl. - svakodnevno punjenje higijenskih sustava zajedno s obvezom nabave higijenskog potrošnog materijala, zatim nabavu, novih zidnih držača za toaletni papir u listićima, novih zidnih držača za ručnike u roli, novih zidnih držača za tekući sapun u dozi i novih zidnih držača za higijenske vrećice i instalaciju i održavanje ispravnima navedenih postojećih zidnih držača. U slučaju kvara navedenih zidnih držača Ponuditelj se obvezuje iste popraviti ili u slučaju nemogućnosti popravka iste zamijeniti - svakodnevno prikupljanje svih vrsta otpada iz pripadajućih uredskih i katnih spremnika za otpad te odlaganje u velike pripadajuće spremnike u suterenu objekta - čišćenje podova u računalnim sobama, tehničkim prostorijama, skladištima, skloništima te hodnicima prizemlja i podruma - čišćenje i održavanje čistoće čajne kuhinje uključujući i sve kuhinjske elemente i kuhinjske uređaje - pranje i čišćenje zaštitarske kućice - odgovorna osoba (predradnik) Izvršitelja usluga za jutarnju i podnevnu smjenu koji će uz obavljanje redovnih ugovorenih poslova koordinirati sve ostale zaposlenike Izvršitelja te biti u poslovnom kontaktu s odgovornom osobom Naručitelja, na adresi Paljetkova 18, Zagreb. Dnevno i periodično čišćenje i pranje poslovnog objekta i svakodnevnog punjenja higijenskih sustava na adresi DC Jaska, ,Čabdin 73, 10450 Jastrebarsko koje uključuje: - urede, uredske prostore, dvorane za sastanke i sl. - održavanje i pranje svih vrsta podova - sanitarne prostore i punjenje higijenskih sustava - čišćenje i održavanje čistoće čajne kuhinje - terase, balkoni i vanjske površine uz samu zgradu - temeljito čišćenje tekstilnih podnih površina – tepiha, tapisona i sl. - čišćenje podova u računalnim sobama, tehničkim prostorijama, te hodnicima prizemlja i podruma te prvom i drugom katu zgrade i podruma - pranje i detaljno čišćenje staklenih površina, prozora i okvira iznad 3 metra
Interne Kennung: 05-U-OS-25-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000