See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pentesting en ethical hacking
Beschreibung: Het doel van deze overeenkomst is NMBS en haar filialen toe te laten de cybersecurity van hun websites, webservices, applicaties, apps, cloud en IOT te beoordelen op basis van onafhankelijke tests door een derde partij. Het resultaat van de tests omvat een rapport dat de gevonden kwetsbaarheden linkt aan potentiële impact en dat concreet en specifiek remediëringsadvies levert op maat de IT-omgeving, -capaciteiten en -veiligheids-doelstellingen van NMBS. Dit rapport dient om NMBS en haar filialen te helpen bij het verbeteren van hun informatie- en cyberveiligheidsbeleid, procedures en infrastructuur. De tests en rapporten dienen tevens om NMBS en haar filialen te helpen aantonen dat ze maatregelen hebben getroffen om de risico's tot een minimum te beperken en onbevoegde toegang zoveel mogelijk te beletten. NMBS of haar filialen onderhouden een heterogene en veranderende omgeving van systemen waarmee de werknemers, klanten en businesspartners van NMBS in interactie kunnen treden. Het managementteam is zich bewust van de risico's waaraan het netwerk en de applicaties van NMBS dagelijks onderhevig zijn en wenst daarom een doorlichting op het vlak van cyberveiligheid van zijn systemen en websites die toegankelijk (of blootgesteld) zijn via het internet, de (bekabelde/draadloze) netwerken, (mobiele) applicaties en hun interfaces. Het veiligheidsbeleid en de bijhorende informatie risicomethodologie die bij NMBS worden gehanteerd zijn gebaseerd op de ISO/IEC 27000-series, ook gekend als de 'ISMS Family of Standards' of 'ISO27K'. Kriticiteit van kwetsbaarheden wordt gemeten aan de hand van CVSS scores. GEBRUIK HET BIJGEVOEGDE ANTWOORDFORMULIER OM UW KANDIDATUUR IN TE DIENEN
Interne Kennung: WS1662634795
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72246000 Systemberatung, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72254000 Softwaretests, 72254100 Systemprüfung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS1662634795 - 1
Beschreibung: Pentesting en ethical hacking
Interne Kennung: 1