See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SCHOONMAAK GEMEENTELIJKE GEBOUWEN
Beschreibung: Het opdrachtgevend bestuur wenst voor de reiniging van de gebouwen een zo gebruiksvriendelijk, efficiënt en ecologisch mogelijk systeem in te schakelen binnen de mogelijkheden van het maximum bestelbedrag.
Interne Kennung: PPP0FJ-223/5059/2025/223
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaak gemeentelijke gebouwen
Beschreibung: Administratief centrum, Opperstraat 31 te 1770 Liedekerke Ontmoetingcentrum Ter Muilen, Muilenstraat 33 te 1770 Liedekerke Vrijetijdshuis, Warandestraat 22 te 1770 Liedekerke GC Warande, Warandezaal, Opperstraat 31 te 1770 Liedekerke GC Warande, kelderverdieping, Opperstraat 31 te 1770 Liedekerke Sociaal Huis, Opperstraat 33 te 1770 Liedekerke Kleuterschool Dol-fijn, Pamelsestraat 331 te 1770 Liedekerke ABAK, Opperstraat 31/33 te 1770 Liedekerke Administratief centrum balieruimte, Opperstraat 31 te 1770 Liedekerke Woning, Steinfurtdreef 7 te Liedekerke De Loods, Pamelsestraat 179, te 1770 Liedekerke Mortuarium, Populierenlaan te 1770 Liedekerke
Interne Kennung: 2025/223 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaak assistentewoningen OCMW
Beschreibung: Assistentiewoningen, Fabriekstraat 148 te 1770 Liedekerke
Interne Kennung: 2025/223_2