See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa- odzież i tekstylia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania umowy jest usługa w zakresie odbioru wraz z załadunkiem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych, tj. odzież oraz tekstylia z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ścinawie. 2. Częstotliwość odbierania odpadów: na każde zgłoszenie pracownika obsługującego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ścinawie
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania umowy jest usługa w zakresie odbioru wraz z załadunkiem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych, tj. odzież oraz tekstylia z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ścinawie. 2. Częstotliwość odbierania odpadów: na każde zgłoszenie pracownika obsługującego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ścinawie.