57820-2024 - Wettbewerb
Belgien – Produkte für die parenterale Ernährung – Parenterale voeding
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parenterale voeding
Beschreibung: Parenterale voeding
Interne Kennung: PPP0KC-1478/4048/IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ternaire en binaire parenterale voedingszakken voor centrale intraveneuze toediening
Beschreibung: ternaire en binaire parenterale voedingszakken voor centrale intraveneuze toediening
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L1
Los: LOT-0002
Titel: ternaire parenterale voedingszakken voor perifere intraveneuze toediening
Beschreibung: ternaire parenterale voedingszakken voor perifere intraveneuze toediening
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L2
Los: LOT-0003
Titel: ternaire geconcentreerde parenterale voedingszakken voor centrale intraveneuze toediening
Beschreibung: ternaire geconcentreerde parenterale voedingszakken voor centrale intraveneuze toediening
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L3
Los: LOT-0004
Titel: injecteerbare oplossing van een mengsel van sporenelementen voor volwassen patiënten
Beschreibung: injecteerbare oplossing van een mengsel van sporenelementen voor volwassen patiënten
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L4
Los: LOT-0005
Titel: injecteerbare oplossing van een mengsel van vitaminen voor volwassen patiënten
Beschreibung: injecteerbare oplossing van een mengsel van vitaminen voor volwassen patiënten
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L5
Los: LOT-0006
Titel: injecteerbare oplossing van aminozuren en lipiden voor volwassen patiënten
Beschreibung: injecteerbare oplossing van aminozuren en lipiden voor volwassen patiënten
Interne Kennung: IA/2024/PO/NUTRITION PARENTERALE/L6