2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2. Miasto Tomaszów Lubelski oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Miasto i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim • Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lubelskim • Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia • Przedszkola nr 1 w Tomaszowie Lubelskim • Przedszkola nr 2 w Tomaszowie Lubelskim • Przedszkola nr 5 w Tomaszowie Lubelskim • Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Lubelskim • Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim • Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim • Miejskiej Biblioteki Publiczna w Tomaszowie Lubelskim • Tomaszowskiego Domu Kultury 4. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 10 313 378,00 kWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IR.271.16.2026