578241-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Rehabilitační pobyty pro zaměstnance
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRehabilitační pobyty pro zaměstnance
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rehabilitačních pobytů pro zaměstnance zadavatele se zaměřením na procedury týkající se pohybového ústrojí. Tyto pobyty zahrnují ubytování, stravování a léčebné procedury. Pobyty probíhají v určených termínech během roku a jsou určeny pro skupiny zaměstnanců.
Zentrale Elemente des Verfahrensviz zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1