See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare de alimente
Beschreibung: Acord - cadru - 24 luni _ Furnizare de alimente. Operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Raspunsurile la solicitarile de clarificare vor fi transmise NUMAI prin intermediul SEAP-ului.
Interne Kennung: 4266162_2026_PAAPD1633971
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - Amestec (mix) de legume congelate
Beschreibung: Cantitatile minime si maxime estimative sunt mentionate in Caietul de sarcini - Anexa
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - Ardei gras
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - Biscuiti dietetici pentru diabet 200 g
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 - Branza telemea de vaca
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 - Branza topita cutie 140 g
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT 6 - Branza cu smantana tip Fagaras
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOT 7 - Burta prefiarta de vita - fideluta
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT 8 - Boia de ardei dulce
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT 9 - Bors - pachet - 70g
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LOT 10 - Cas proaspat de vaci
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: LOT 11 - Cimbru
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: LOT 12 - Cacao
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: LOT 13 - Castraveti proaspeti cornison
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: LOT 14 - Castraveti in otet
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: LOT 15 - Ceai de menta
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: LOT 16 - Ceai de tei
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: LOT 17 - Ceapa uscata
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: LOT 18 - Ceapa verde
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: LOT 19 - Carnaciori carne de pui
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: LOT 20 - Carnati tip cabanos
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: LOT 21 - Carne de porc pentru lucru refrigerata
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: LOT 22 - Carne de vita pentru lucru refrigerata
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: LOT 23 - Ceafa de porc refrigerata
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: LOT 24 - Crenwursti pui
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: LOT 25 - Cremwursti de porc
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: LOT 26 - Ciocanele de pui refrigerate
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: LOT 27 - Ciolan afumat (rasol) dezosat
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: LOT 28 - Compot de fructe
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: LOT 29 - Croissant cu ciocolata
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: LOT 30 - Cozonac cu umplutura (cacao, nuca, rahat)
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: LOT 31 - Chec cu nuca si cacao 500g
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: LOT 32 - Corn cu gem
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: LOT 33 - Dovlecei proaspeti
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: LOT 34 - Dovlecei cuburi in apa
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: LOT 35 - Delikat
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: LOT 36 - Fasole verde/galbena conserva
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: LOT 37 - Fasole verde/galbena congelata
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: LOT 38 - Fasole uscata-vrac
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: LOT 39 - Fidea/Taietei cu ou
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: LOT 40 - Foi de dafin
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: LOT 41 - Gem de fructe
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: LOT 42 - Gogosari in otet
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: LOT 43 - Iaurt cu fructe diverse sortimente (caise, fructe de padure, visine, capsuni) pahar 125g - produs pasteurizat
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: LOT 44 - Iaurt 3% grasime - pahar 140g
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: LOT 45 - Kaiser afumat
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: LOT 46 - Lamai cat. 1
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: LOT 47 - Lapte praf 6-12 luni
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: LOT 48 - Lapte praf integral 26% - sac 25kg
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: LOT 49 - Lapte pasteurizat 1,5%
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: LOT 50 - Macaroane (pachet de max 500g)
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: LOT 51 - Malai
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: LOT 52 - Masline negre colosal
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: LOT 53 - Mere
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: LOT 54 - Mandarine
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: LOT 55 - Mazare congelata
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: LOT 56 - Morcov
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: LOT 57 - Melcisori cu ou
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: LOT 58 - Miere de albine
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: LOT 59 - Muschiulet tiganesc
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: LOT 60 - Muschi file afumat
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: LOT 61 - Napolitane
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: LOT 62 - Orez
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: LOT 63 - Otet
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: LOT 64 - Paine alba cu sare - franzela feliata 300g
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: LOT 65 - Paine alba fara sare - franzela feliata 300g
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: LOT 66 - Prajitura (tip Magura) 35 g
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: LOT 67 - Pasta de tomate (borcan 720 g)
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: LOT 68 - Pulpe inferioare (ciocanele) de pui congelate -180g/portie
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: LOT 69 - Piept de pui refrigerat (fara piele, fara os)
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: LOT 70 - Pastarnac/albitura
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: LOT 71 - Piper negru macinat
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: LOT 72 - Portocale
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: LOT 73 - Praz
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: LOT 74 - Ridichi de luna (sezon)
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: LOT 75 - Rosii in bulion
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: LOT 76 - Rosii (tomate proaspete)
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: LOT 77 - Sana - sticla 320g
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: LOT 78 - Sunca presata
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: LOT 79 - Sare iodata
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: LOT 80 - Sfecla rosie
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: LOT 81 - Spaghete
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: LOT 82 - Salam rustic
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: LOT 83 - Salam uscat
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: LOT 84 - Sunca piept de pui
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: LOT 85 - Smantana 12% grasime
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: LOT 86 - Scortisoara plic
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: LOT 87 - Spanac congelat
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: LOT 88 - Telina
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: LOT 89 - Toba de porc
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: LOT 90 - Usturoi uscat
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: LOT 91 - Usturoi verde
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: LOT 92 - Verdeata (marar, patrunjel, leustean)
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: LOT 93 - Vopsea pentru oua - culoare rosie
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: LOT 94 - Varza murata la butoi
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: LOT 95 - Zacusca taraneasca de vinete
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: LOT 96 - Zacusca de legume
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: LOT 97 - Zarzavat pentru ciorba
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: LOT 98 - Zahar vanilat
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: LOT 90 - Zahar
Interne Kennung: 99