2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wapna hydratyzowanego do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w 2027 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE GiEK, Oddział Elektrownia Bełchatów, w szacowanej łącznej ilości: 8 400 Mg, w tym: 7 000 Mg (Zakres podstawowy) i 1 400 Mg (Opcja) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości określonej w Zakresie podstawowym, w całym okresie realizacji Umowy, określonym w pkt 4.1 SWZ, o nie więcej niż 30% (tj. do minimalnej ilości wynoszącej 4 900 Mg). 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą zgodnie z warunkami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP. 2. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 3. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 4. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921200 Kalk
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE GiEK, Oddział Elektrownia Bełchatów, w szacowanej łącznej ilości: 8 400 Mg, w tym: 7 000 Mg (Zakres podstawowy) i 1 400 Mg (Opcja) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00145/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z Opcji polegającej na zwiększeniu dostaw wapna hydratyzowanego, jednak nie więcej niż o 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 1 400 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonego wapna hydratyzowanego nie przekroczy 8 400 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące Opcji zostały opisane w SWZ.