578247-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Dodávka BEMU společnosti Leo Express – JŘSU 3 BEMU PID
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka BEMU společnosti Leo Express – JŘSU 3 BEMU PID
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 15 ks železničních jednotek BEMU (dále jen vozidla“) plně způsobilých k provozu na železničních tratích rozchodu 1 435 mm na území České republiky, včetně všech povolení, schválení, souhlasů a registrací, jež jsou dle legislativy platné ke dni předání příslušného vozidla zadavateli nezbytné k provozu a používání dodávaných vozidel, a které umožní zadavateli řádně a bez omezení provozovat a používat vozidla na území České republiky. Součástí předmětu zakázky je i dodání technické dokumentace náležející k vozidlům. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne KennungDodávka BEMU společnosti Leo Express – JŘSU 3 BEMU PID
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Podrobněji viz § 61 ZZVZ a zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy tak, že nad rámec požadovaného počtu vozidel, má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na dodání dalších až 4 kusů vozidel za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. V předpokládané hodnotě této veřejné zakázky je proto zahrnuta i možnost uplatnění opčního práva v maximálním rozsahu.