578268-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Möbel – Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – mobilier 1
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – mobilier 1
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă.
Interne Kennung: 44801732026_03_ID_23
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilier pentru cazare
Beschreibung: 1. Pat - 154 buc 2. Birou - 146 buc 3. Dulap deschis / inchis - 150 buc 4. Dulap haine - 122 buc 5. Noptieră - 36 buc 6. Birou reglabil înălțime - 14 buc 7. Dulap compact haine - 32 buc 8. Comodă cu sertare - 24 buc
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39511100 Decken
Los: LOT-0002
Titel: Saltele și așternuturi
Beschreibung: 1. Saltea ignifugă - 154 buc 2. Husă protecție saltea - 154 buc 3 Lenjerie pat - 308 buc 4. Pilotă - 154 buc 5. Pernă - 154 buc
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 39512300 Matratzenschoner
Los: LOT-0003
Titel: Mobilier pentru amfiteatru
Beschreibung: 1. Scaune amfiteatru - 180 buc 2. Scaune prezidiu - 7 buc 3. Scaune public+ - 5 buc 4. Masă prezidiu 3 locuri - 1 buc 5. Masă prezidiu 2 locuri - 2 buc
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel