2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej w województwie pomorskim dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji 3-dniowej krajowej wizyty sieciującej w województwie pomorskim dla interesariuszy świętokrzyskiego systemu innowacji. 2. Zamawiający zakłada maksymalną liczbę osób uczestniczących w wizycie sieciującej - 20 osób. Liczba uczestników wizyty może ulec zmniejszeniu do minimum 15 osób. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o dokładnej liczbie osób nie później niż na 7 dni przed wizytą. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktyczną liczbę osób biorących udział w wizycie. 3. Miejsce wizyty sieciującej - województwo pomorskie: Gdańsk i Gdynia. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Obsługę wizyty sieciującej w zakresie zapewnienia transportu , 2) Obsługę wizyty sieciującej w zakresie zapewnienia wyżywienia, organizacji i przeprowadzenia wizyt sieciujących oraz usług dodatkowych dla uczestników spotkania, 3) Obsługę wizyty sieciującej w zakresie zapewnienia noclegu w hotelu dla uczestników wizyty sieciującej (na terenie miasta Gdańsk), 4) Obsługę wizyty sieciującej w zakresie zakupu ubezpieczenia uczestników wizyty sieciującej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zamówienia znajduje się z Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 373704-2025
Interne Kennung: OK-III.272.1.71.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001