2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beleidsmedewerker – Gezondheid - cluster MO
Beschreibung: Wij zoeken een enthousiaste professional die zich richt op lopende campagnes zoals Zien drinken doet drinken en Stoptober. Binnen de gemeente Rotterdam werk je mee aan de mentale en fysieke gezondheid van alle Rotterdammers, met een sterke focus op preventie en inclusie. Je draagt bij aan beleid en uitvoering rondom thema’s als tabak, vapen, alcohol, drugs en (online) gokken, voor zowel jongeren als volwassenen. Samen met partners zoals YOUZ zorg je dat interventies effectief worden ingezet en echt impact maken.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x6 maanden verleng optie