2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Grafické práce, výroba a distribuce periodika Plzeňský kraj
Beschreibung: Zadavatel Plzeňský kraj zavádí Dynamický nákupní systém (DNS), ve kterém budou zadávány služby, které spočívají v grafických pracích, výrobě a distribuci periodika Plzeňský kraj. Podrobná technická specifikace a požadavky zadavatele budou upřesněny ve výzvách k podání nabídky, které budou průběžně zasílány dodavatelům zařazeným do DNS. Doba trvání DNS je na dobu neurčitou, přičemž DNS bude ukončen vyčerpáním limitu 100 000 000 Kč bez DPH. DNS nemá kategorie.
Interne Kennung: CN/148/CN/25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zavede Dynamický nákupní systém podle § 138 a násl. ZZVZ, který má 2 fáze. V 1. fázi se zahájí zadávací řízení na zavedení DNS. Dodavatelé se mohou hlásit do DNS zasláním žádosti o účast, ve které vyplní údaje k základní a profesní způsobilosti a technické kvalifikaci. Zadavatel posoudí žádost o účast do 10 dnů. Dodavatelé, kteří nesplní kvalifikaci, budou vyloučeni. ostatní dodavatele zařadí zadavatel do DNS. DNS je zaveden okamžikem zaslání oznámení o zařazení poslednímu dodavateli, který podal žádost o účast. Během první fáze mohou dodavatelé zasílat dotazy. Ve 2. fázi po zavedení DNS bude zadavatel zasílat zařazeným dodavatelům výzvu k podání nabídky. Lhůta pro podání nabídek nesmí být kratší než 10 dnů. Po kontrole a hodnocení nabídek zadavatel rozhodne o výběru dodavatele v příslušné výzvě a vyzve jej k uzavření smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften, 22212000 Periodika, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 98314000 Färben
5. Los
Los: LOT-0001