578319-2026 - Wettbewerb
Polen – Abfallcontainer und -körbe – Zakup, dostawa i rozwiezienie fabrycznie nowych pojemników do zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i rozwiezienie fabrycznie nowych pojemników do zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup, dostawa i rozwiezienie fabrycznie nowych pojemników do zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip. 7500 szt. pojemników o pojemności 120 l; 2500 szt. pojemników o pojemności 240 l.
Interne KennungZP.271.34.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup, dostawa i rozwiezienie fabrycznie nowych pojemników do zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip: 7500 szt. pojemników o pojemności 120 l; 2500 szt. pojemników o pojemności 240 l.
Menge10 000 Stück