2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyberoefening
Beschreibung: De opdracht betreft het ontwikkelen en uitvoeren van een Overheidsbrede Cyberoefening. Zie voor de uitgebreide toelichting paragraaf 3.3.4. van de Selectieleidraad. Zie Selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79430000 Krisenmanagement
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De (Raam)overeenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van een (1) jaar. De Aanbestedende Dienst is gerechtigd de Raamovereenkomst drie (3) maal eenzijdig te verlengen voor een periode van 1 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Cyberoefening
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79430000 Servicios de gestión de crisis
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: