578336-2026 - Ergebnis
Litauen – Medizinische Geräte – Fibroendoskopas (CPO) atviras konkursas (tarptautinis pirkimas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fibroendoskopas (CPO) atviras konkursas (tarptautinis pirkimas)
Beschreibung: Perkamas fibroendoskopas, 1 (kompl.) komplektas, pagal pateiktą techninę specifikaciją (pirkimo sąlygų 2 priedas). Reikalavimai pirkimo objektui ir pasiūlymų teikimui pateikiami pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0