See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van medische gassen en industriële flessen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van medische gassen en industriële flessen
Interne Kennung: PPP0UJ-4275/5116/OP/AST/DDW/D34250122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medische gassen in bulk en rangers
Beschreibung: Medische gassen in bulk en rangers
Interne Kennung: OP/AST/DDW/D34250122_1
Los: LOT-0002
Titel: Medische gassen in flessen
Beschreibung: Medische gassen in flessen
Interne Kennung: OP/AST/DDW/D34250122 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Industriële gassen in flessen
Beschreibung: Industriële gassen in flessen
Interne Kennung: OP/AST/DDW/D34250122 3_3