578353-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy i Miasta Witkowo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów z terenu Gminy i Miasta Witkowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: a) zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie z nieruchomości na terenie Gminy i Miasta Witkowo, na których: - zamieszkują mieszkańcy, - znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe (działki letniskowe w m. Gaj, Ostrowite Prymasowskie, Skorzęcin i Wiekowo), b) zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w m. Małachowo-Wierzbiczany, c) zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z terenów przeznaczonych do użytku publicznego, d) zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opon, gruzu z terenu Gminy i Miasta Witkowo, e) zagospodarowanie odpadów z terenu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. 1) Szacunkowa ilość odpadów komunalnych, przewidziana do zagospodarowania z terenu Gminy i Miasta Witkowa od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r.: a) odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w ilości 95 Mg, b) zużyte opony o kodzie 16 01 03 w ilości 12 Mg, c) odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 17 01 01 w ilości 5 Mg, d) gruz ceglany o kodzie 17 01 02 w ilości 5 Mg, e) odzież o kodzie 20 01 10 w ilości 3 Mg, f) tekstylia o kodzie 20 01 11 w ilości 3 Mg, g) opakowania z papieru i tektury o kodzie 15 01 01 w ilości 30 Mg, h) opakowania z tworzyw sztucznych o kodzie 15 01 02 w ilości 70 Mg, i) zmieszane odpady opakowaniowe o kodzie 15 01 06 w ilości 5 Mg, j) tworzywa sztuczne o kodzie 20 01 39 w ilości 5 Mg, k) opakowania ze szkła o kodzie 15 01 07 w ilości 90 Mg. 2) Wskazane w pkt 1. ilości odpadów komunalnych stanowią wielkości szacunkowe, które należy traktować orientacyjnie, ponieważ mogą one ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Przekazującego odpady. 2. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca jest zobowiązany zagospodarować odpady poprzez odzysk lub unieszkodliwianie zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w tym w szczególności zgodnie z art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz art. 17, 23 i 29a ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). Wykonawca dochowa szczególnej staranności by dążyć do uzyskania odpowiedniego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz nieprzekroczenia określonego przepisami poziomu składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2025 r. poz. 733). 2) Wykonawca zobowiązuje się do zagospodarowania całej masy odebranych odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz do prowadzenia ewidencji odpadów. 3) Odpady zbierane w sposób selektywny dostarczane będą zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów: a) worki koloru żółtego oznaczone napisem „Metale i tworzywa sztuczne” - z przeznaczeniem na odpady metali, odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, b) worki koloru niebieskiego oznaczone napisem „Papier” – z przeznaczeniem na odpady z papieru, w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury. Wyżej wymienione odpady zbierane w sposób selektywny, dostarczane będą w systemie workowym lub luzem z wykorzystaniem samochodów przystosowanych do przewozu odpadów. 4) Opakowania ze szkła, zużyte opony, odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe dostarczane będą luzem, z wykorzystaniem samochodów przystosowanych do przewozu odpadów. 5) Prowadzący instalacje zobowiązuje się do zapewnienia prawidłowej infrastruktury (drogi wewnętrzne, urządzenia). Ciąg dalszy opisu w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung441498-2026
Interne KennungITz.271.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0002