578355-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Softwarepaket und Informationssysteme – Najam licenci i uspostava sustava za prevenciju malicioznog djelovanja
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najam licenci i uspostava sustava za prevenciju malicioznog djelovanja
Beschreibung: Predmet nabave je sigurnosni računalni sustav temeljen na Deception tehnologiji (u daljnjem tekstu: Sustav), za potrebe unaprjeđenja kibernetičke sigurnosti informacijskog sustava Naručitelja, sukladno detaljnom opisu iz Priloga1. Opis predmeta nabave, Priloga 4. Lista funkcionalnih zahtjeva i količinama iz TROŠKOVNIKA (PRILOG 2.).
Interne Kennung: 01-Ro-OS-26-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000