578370-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet nr 1 - Tomograf INGENUITY CORE 128 (sn. 336396) Pakiet nr 2: 1) Tomograf Revolution EVO 3.7 Long (sn. PL1602CT03) 2) Tomograf Revolution EVO 3.6 HVY (sn. PL1602CT02) 3) Tomograf Revolution APEX 160 (sn. PL1602CT04) Pakiet nr 3 - Tomograf Somatom Go. TOP (sn. 119229) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungEZ/181/2026/ESŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Tomograf INGENUITY CORE 128 (sn. 336396)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet nr 1 - Tomograf INGENUITY CORE 128 (sn. 336396). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: 1) Tomograf Revolution EVO 3.7 Long (sn. PL1602CT03) 2) Tomograf Revolution EVO 3.6 HVY (sn. PL1602CT02) 3) Tomograf Revolution APEX 160 (sn. PL1602CT04)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet nr 2: 1) Tomograf Revolution EVO 3.7 Long (sn. PL1602CT03) 2) Tomograf Revolution EVO 3.6 HVY (sn. PL1602CT02) 3) Tomograf Revolution APEX 160 (sn. PL1602CT04) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Tomograf Somatom Go. TOP (sn. 119229)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tomografów komputerowych będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet nr 3 - Tomograf Somatom Go. TOP (sn. 119229). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungPakiet nr 3