See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków ochrony osobistej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków ochrony osobistej Zad. 1 – Koszule flanelowe Zad. 2 – Rękawice robocze Zad. 3 – Czapki oraz czepki Zad. 4 – Odzież robocza – kurtki, spodnie, bluzy Zad. 5 – Odzież robocza – ubranie drelichowe, kurtki, kamizelki, spodnie Zad. 6 – Obuwie robocze Zad. 7 – Fartuch rentgenowski 2-częściowy Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 7. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 7 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2b.
Vorherige Bekanntmachung: 618496-2025
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18200000 Oberbekleidung, 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 – Koszule flanelowe
Beschreibung: 3.3 Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 80 % KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 20 % (Bn)
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zad. 2 – Rękawice robocze
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zad. 3 – Czapki oraz czepki
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zad. 4 – Odzież robocza – kurtki, spodnie, bluzy
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zad. 5 – Odzież robocza – ubranie drelichowe, kurtki, kamizelki, spodnie
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zad. 6 – Obuwie robocze
Interne Kennung: DZ.3321.179.2025 zad.6