2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 9 szt. łóżek do intensywnej terapii w ramach inwestycji „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 9 szt. łóżek do intensywnej terapii dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o. w ramach projektu pn.: „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.,” zgodnie z załącznikiem nr 1 do specyfikacji – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Warunki gwarancji jakości i serwisu stanowią załącznik nr 1.1 do specyfikacji. Zadanie będzie współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych.
Vorherige Bekanntmachung: 763844-2025
Interne Kennung: SZM/DZ/340/09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 9 szt. łóżek do intensywnej terapii dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o. w ramach projektu pn.: „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.,”
Beschreibung: zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ