2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalisering archiefmateriaal
Beschreibung: De Opdracht omvat het digitaliseren van archiefmateriaal. Zodra de stukken het NHA verlaten, vallen deze onder verantwoordelijkheid van de Opdrachtnemer. Deze zorgt voor transport, digitalisering, kwaliteitscontrole, levering van de digitale scans en retourtransport. Naar verwachting 800.000 scans per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen gebruik van perceelindeling
Beschreibung: Geen gebruik van perceelindeling 800.000 scans per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie om de Raamovereenkomst tegen gelijkblijvende voorwaarden met maximaal 12 maanden te verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Digitalisering archiefmateriaal
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79999100 Servicios de escaneado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Geen gebruik van perceelindeling
Identificador interno: 1
Opciones: