See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobil távközlési szolgáltatás beszerzése 2024 II.
Beschreibung: Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 24 hónapra. 163 db emelt díjcsomag és 85 db VIP díjcsomag 24 hónapos időtartamra. Opció: 10%, legfeljebb 16 db emelt díjcsomag és legfeljebb 8 db VIP díjcsomag. DKÜ cikkszám DKÜ megnevezés mennyiség időtartam Összesen Emelt_dcs Emelt díjcsomag alapdíja (Ft/hónap) 179 db 24 hónap 4296 darab szolgáltatási csomag Emelt_dcs_hívás_mobil_dij Hívás díj mobil irányba (Ft/perc) Emelt_dcs_hívás_vezetékes_dij Hívás díj vezetékes irányba (Ft/perc) Emelt_dcs_SMS_dij SMS Díj 50db ingyenesen felül (Ft/SMS) Emelt_dcs_túlforg_dij Túlforgalmazási Díj (Ft/1GB) VIP_dcs VIP díjcsomag havi díja (Ft/hónap) 93 db 24 hónap 2232 darab szolgáltatási csomag Összesen: 6528 darab szolgáltatási csomag* *melyből: alapmennyiség: 5952 darab szolgáltatási csomag lehívási kötelezettséggel érintett, minimálisan lehívandó keretmennyiség : 4762 darab szolgáltatási csomag opcionális mennyiség: 576 darab szolgáltatási csomag Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget az opciós mennyiség lehívására. Az opció akár több részletben, Ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozatával hívható le a szerződés hatálybalépésétől számított 23. hónap végéig. A beszerzés tárgyának részletes meghatározását a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 802568/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobil távközlési szolgáltatásokbeszerzése24hónapra
Beschreibung: 163 db emelt díjcsomag és 85 db VIP díjcsomag 24 hónapos időtartamra. Opció: 10%: legfeljebb 16 db emelt díjcsomag és legfeljebb 8 db VIP díjcsomag. DKÜ cikkszám DKÜ megnevezés mennyiség időtartam Összesen Emelt_dcs Emelt díjcsomag alapdíja (Ft/hónap) 179 db 24 hónap 4296 darab szolgáltatási csomag Emelt_dcs_hívás_mobil_dij Hívás díj mobil irányba (Ft/perc) Emelt_dcs_hívás_vezetékes_dij Hívás díj vezetékes irányba (Ft/perc) Emelt_dcs_SMS_dij SMS Díj 50db ingyenesen felül (Ft/SMS) Emelt_dcs_túlforg_dij Túlforgalmazási Díj (Ft/1GB) VIP_dcs VIP díjcsomag havi díja (Ft/hónap) 93 db 24 hónap 2232 darab szolgáltatási csomag Összesen: 6528 darab szolgáltatási csomag* *melyből: alapmennyiség: 5952 darab szolgáltatási csomag lehívási kötelezettséggel érintett, minimálisan lehívandó keretmennyiség : 4762 darab szolgáltatási csomag opcionális mennyiség: 576 darab szolgáltatási csomag Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget az opciós mennyiség lehívására. Az opció akár több részletben, Ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozatával hívható le a szerződés hatálybalépésétől számított 23. hónap végéig. A beszerzés tárgyának részletes meghatározását a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: 802568/2025./1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opcionális mennyiség: 576 darab szolgáltatási csomag Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget az opciós mennyiség lehívására. Az opció akár több részletben, Ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozatával hívható le a szerződés hatálybalépésétől számított 23. hónap végéig.