578402-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Revitalizace Základní školy Březno
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace Základní školy Březno
BeschreibungPředmětem soutěže je návrh revitalizace areálu základní školy v obci Březno.
Interne KennungBRE
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensÚčelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh řešení předmětu soutěže který splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001