See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreținere (servicii de curățenie și materiale consumabile) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Timișoara (DRI Timișoara)
Beschreibung: Servicii de întreținere (servicii de curățenie și materiale consumabile) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Timișoara (DRITimișoara). Serviciile vor fi prestate până la 30.11.2029 (aproximativ 45 luni de la data expirării ultimului contract subsecvent al acordului-cadru în vigoare). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /informatii suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 38918422/2025/PAT/328656/11
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de întreținere (servicii de curățenie, materiale consumabile și servicii de deratizare și dezinsecție) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Timisoara (DRI Timisoara) conform cerintelor caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831240 Putzmittel, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90923000 Rattenbekämpfung