578413-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Veterinärwesens – Levering, op voorraad houden en Uitlevering van vaccins tegen Lumpy skin disease
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering, op voorraad houden en Uitlevering van vaccins tegen Lumpy skin disease
BeschreibungHet doel van deze opdracht is het bestrijden van Lumpy skin disease (LSD) ten tijde van een uitbraak in Nederland. Opdrachtgever wenst hiervoor een Overeenkomst te sluiten voor de Levering, op voorraad houden en Uitlevering van vaccins tegen het LSD-virus Zie hoofdstuk 2.5 van het aanbestedingsdocument. Maximale contractwaarde €5.820.000,- exclusief btw. De totale omvang van de opdracht en daarmee de totale opdrachtwaarde is, gelet op de onbepaalbaarheid (onvoorspelbaarheid van dierziekte-uitbraken) lastig te in te schatten. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is afhankelijk van of er een crisis uitbreekt, de omvang van deze crisis en het aantal uitbraken gedurende zo’n crisis. Bij de uiteindelijk geraamde opdrachtwaarde dient dan ook de nuancering gemaakt te worden dat deze waarde onzeker is en aanmerkelijk lager of hoger kan uitkomen. Opdrachtnemer kan aan de geraamde/maximale waarde en aantallen geen rechten ontlenen gelet op bovenstaande. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten van dit moment.
Interne Kennung202510128
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651690 Impfstoffe für die Veterinärmedizin
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1