See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tampony, kompresy, vata
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek obvazového materiálu po dobu 2 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141117 Watte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Komprese z netkaného textilu s rozstřižením do Y
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0006
Titel: Tampony z gázy nesterilní
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141118 Wischkompressen, 33141114 Verbandmull, 33141117 Watte
Los: LOT-0005
Titel: Kompresy z gázy nesterilní
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen, 33141114 Verbandmull, 33141117 Watte
Los: LOT-0004
Titel: Ostatní gázové výrobky
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Roušky břišní
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek zdravotnického spotřebního materiálu, a to obvazového materiálu - do míst plnění, po dobu 2 let, na základě aktuálních potřeb jednotlivých pracovišť zadavatele.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0007
Titel: Výrobky z netkaného textilu
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0002
Titel: Tampony z gázy sterilní
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0011
Titel: Vata buničitá, sterilní
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0009
Titel: Kompresy s vysokou savostí
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0001
Titel: Kompresy z gázy sterilní
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Vata buničitá, nesterilní
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen, 33141114 Verbandmull, 33141114 Verbandmull, 33141117 Watte