578438-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Potraviny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny
Beschreibung: Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečenie dodávok potravín v rozsahu CPV: 031- Poľnohospodárske a záhradnícke produkty, 032-Obilniny, zemiaky, zelenina, ovocie a orechy, 033- Farmárske, poľovnícke a rybolovné produkty, 151-Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky, 152- Spracované a konzervované ryby, 153-Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky, 154-Živočíšne alebo rastlinné oleje a tuky, 155-Mlieko, mliečne výrobky, 156-Mlynské výrobky, škroby a škrobové výrobky, 158-Rôzne potravinárske výrobky, 159-Nápoje, tabak a príbuzné produkty vrátane služieb spojených s ich dodávkou pre verejného obstarávateľa Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava s použitím dynamického nákupného systému postupom užšej súťaže.
Interne Kennung: UVTOSaUVV-00921/36-IL-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Ostatné potraviny