2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Bursztynowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Bursztynowie. Pojazd z napędem uterenowionym. Fabrycznie nowy min. 2026 rok produkcji. Maksymalna masa rzeczywista samochodu gotowego do akcji ratowniczo - gaśniczej (pojazd z załogą, pełnymi zbiornikami, zabudową i wyposażeniem) nie może przekraczać 16000 kg. Rezerwa masy między MMR a DMC min. 10%). Napęd 4x4 (możliwość dołączenia napędu osi przedniej), skrzynia redukcyjna do jazdy w terenie, blokady mechanizmów różnicowych min.: - międzyosiowego, - osi tylnej, - osi przedniej, - na osi przedniej koła pojedyncze, na osi tylnej koła podwójne. Zawieszenie osi przedniej i tylnej mechaniczne, resory paraboliczne, amortyzatory teleskopowe, stabilizator przechyłów. Zbiornik wody o pojemności min. 4000 litrów wykonany z kompozytu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w procedurze przewidzianej dla udzielenia zamówienia klasycznego realizowanego przez Zamawiającego na dostawy o wartości przekraczającej wyrażoną w złotych równowartość kwoty 216.000,00 EURO.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak