2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Afvalverwerking
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het inzamelen en verwerken van diverse afvalstromen. Het betreft minimaal restafval, swill, papier/karton, PMD, elektrisch apparatuur en grofvuil. Het afval is afkomstig van onze bemande en onbemande locaties, verdeeld over de gemeente Rotterdam en de Willem-Alexanderbaan te Zevenhuizen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 maart 2029 zonder dat hiervoor schriftelijke opzegging door SR is vereist. Daarna kan SR eenzijdig besluiten de raamovereenkomst twee (2) keer te verlengen met twee (2) jaar. Indien SR de raamovereenkomst wil verlengen, maakt zij dit uiterlijk drie (3) maanden voor het aflopen van de raamovereenkomst kenbaar aan Opdrachtnemer.