578487-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych- programy lekowe i chemioterapia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych- programy lekowe i chemioterapia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż oraz dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych i chemioterapii w zakresie 33 części. Kod CPV: 33690000-3 'Różne produkty lecznicze' dotyczy części 1-13 i 15-33 oraz CPV: 33140000-3 "Materiały medyczne" dotyczy części 14 poz. 1.
Interne KennungNZP/84/P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Różne produkty lecznicze
BeschreibungDostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych i chemioterapii w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia”.
Interne KennungCzęść 1.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 2.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 3.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 4.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 5.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 6.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 7.
LosLOT-0008
TitelCzęść 8. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 8.
LosLOT-0009
TitelCzęść 9. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 9.
LosLOT-0010
TitelCzęść 10. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 10.
LosLOT-0011
TitelCzęść 11. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 11.
LosLOT-0012
TitelCzęść 12. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 12.
LosLOT-0013
TitelCzęść 13. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 13.
LosLOT-0014
TitelCzęść 14. Materiały medyczne/Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 14.
LosLOT-0015
TitelCzęść 15. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 15.
LosLOT-0016
TitelCzęść 16. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 16.
LosLOT-0017
TitelCzęść 17. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 17.
LosLOT-0018
TitelCzęść 18. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 18.
LosLOT-0019
TitelCzęść 19. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 19.
LosLOT-0020
TitelCzęść 20. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 20.
LosLOT-0021
TitelCzęść 21. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 21.
LosLOT-0022
TitelCzęść 22. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 22.
LosLOT-0023
TitelCzęść 23. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 23.
LosLOT-0024
TitelCzęść 24. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 24.
LosLOT-0025
TitelCzęść 25. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 25.
LosLOT-0026
TitelCzęść 26. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 26.
LosLOT-0027
TitelCzęść 27. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 27.
LosLOT-0028
TitelCzęść 28. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 28.
LosLOT-0029
TitelCzęść 29. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 29.
LosLOT-0030
TitelCzęść 30. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 30.
LosLOT-0031
TitelCzęść 31. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 31.
LosLOT-0032
TitelCzęść 32. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 32.
LosLOT-0034
TitelCzęść 33. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 33.