578512-2025 - Ergebnis
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Zakup aparatury medycznej dla działalności laboratoryjnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatury medycznej dla działalności laboratoryjnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej dla działalności laboratoryjnej - 5 pakietów asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung427403-2025
Interne KennungDZP/86/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungAparat do automatycznej elektroforezy żelowej DNA i RNA - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/86/2025 - Część nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungCyfrowy system PCR do bezwzględnej analizy ilościowej - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/86/2025 - Część nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungNGS - Sekwenator do sekwencjonowania następnej generacji z wyposażeniem - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/86/2025 - Część nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungSekwenator Sangera (kapilarny) - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/86/2025 - Część nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungUrządzenie do optycznego mapowania genomu - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/86/2025 - Część nr 5