578522-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Świadczenie usług promocyjnych Gminy Kobierzyce w ramach rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet KPR Gminy Kobierzyce Sp. z o.o. w pierwszej części sezonu rozgrywkowego Superligi Kobiet 2026/2027.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług promocyjnych Gminy Kobierzyce w ramach rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet KPR Gminy Kobierzyce Sp. z o.o. w pierwszej części sezonu rozgrywkowego Superligi Kobiet 2026/2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług promocyjnych Gminy Kobierzyce w ramach rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce Sp. z o.o. w pierwszej części sezonu rozgrywkowego Superligi Kobiet 2026/2027.
Interne KennungRZP.271.48.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług promocyjnych Gminy Kobierzyce w ramach rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce Sp. z o.o. w pierwszej części sezonu rozgrywkowego Superligi Kobiet 2026/2027.