See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu przez koncesjonowanego Wykonawcę w oparciu o postanowienia Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia ( tj. Dz.U. 2025r. poz. 532) oraz postanowienia Rozporządzenia Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego z dnia 2 września 2014r. w sprawie zabezpieczenia zbiorów muzeum przed pożarem, kradzieżą i innym niebezpieczeństwem grożącym ich zniszczeniem lub utratą ( Dz.U. z 2014 r. poz. 1240) polegająca na: 1) świadczeniu w sposób ciągły na terenie obiektu należącego do Zamawiającego - Skansen przy ul. Narutowicza 64 w Sierpcu wraz z terenem, na którym znajdują się budynki administracyjne usług ochrony osób i mienia w systemie całodobowym we wszystkie dni tygodnia przez Pracowników ochrony wskazanych w podmiotowych środkach dowodowych założonych przez Wykonawcę w niniejszym przetargu, zapewnienie Pracownikom ochrony wsparcia Grupy interwencyjnej; 2) całodobową obsługę urządzeń systemów zabezpieczeń technicznych zlokalizowanych w budynku ochrony „B” z obowiązkiem natychmiastowego reagowania na zaobserwowane zaistniałe przypadki; 3) obsługa systemu parkowania na terenie skansenu (zarządzanie szlabanami i videodomofonami); 4) prowadzeniu stałego monitoringu systemu alarmowego obiektów i mienia należących do Muzeum (Skansen, Ratusz, oddział Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu) polegającego na odbiorze sygnałów generowanych w obiektach Muzeum i przesyłanych do centrali monitoringu Wykonawcy oraz w razie potrzeby reakcja Grupy interwencyjnej; 5) konwojowaniu wartości pieniężnych nieprzekraczających 0,2 jednostki obliczeniowej z udziałem pracownika Muzeum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ „SZCZEGÓŁOWY ZAKRES PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA”,
Vorherige Bekanntmachung: 301758-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001